Halı yıkama işçiliği

Halı Yıkama

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Değerli müşterilerimiz ;

Halı zeminine işlemiş kir , toz , leke  gibi halınızın hijyenini tehlikeye sokan unsurları pırıl pırıl temizliyoruz.

Kapınızdan Firma servisimiz ile aldığımız halılarınızı , halı yıkama işleminden önce 2 farklı işlemden geçirmekteyiz. Bu işlemler ;

Halı temizleme

Halı toz almadır.

Bu iki halı yıkama öncesi işlemin amacı ,  el halı yıkama makineleri yada fabrikada ki sanayi türü halı yıkama makinelerinde  su ve şampuan ile temas etmeden önce halınızda ki  toz , saç , tüy , kıl vb. hijyene zarar veren pisliklerden arındırıp ipek halı , yün halı , triko halınızı çamur haline sokmadan en kaliteli şekilde temizlemektedir.

Günlük hayatımızda ve yaşamımız da sıkça kullanmak da olduğumuz halılarımızın temizliği konusunda dikkat edilmesi en önemli faktörlerden birisi de  halınızın türü , modeli  ve yapısına uygun temizleme biçimi uygulanması gerekliliğidir.

Bu sayede halınız bir yandan lekelerinden, tozundan ve kirinden kurtulurken bir yandan ise kalitesinden ve ömründen hiç bir şey kaybetmeyecektir. Siz değerli müşterimize her açıdan memnuniyet sağlamak firmamızın temel ilkesidir, biz Nur Yıkama  firması olarak müşteri memnuniyetinin profesyonel ve kurumsal bir firmanın geleceği açısından en önemli unsur olduğunu bilmekteyiz.

Nur Halı Yıkama  firması olarak siz değerli müşterilerimizin siparişi ile ev halılarınız , iş yeri halılarınız , Camii halılarınız , Kur’an Kursu halılarınız  yaşı , cinsi , ölçü ve ebatı , boyası belirlenerek en uygun halı yıkama yöntemi uygulanılarak temizlenir.

Halı yıkama işleminde halılarınız tam otomatik halı yıkama makinelerinde özel ve organik şampuanlar ,  temizlik solüsyonları ile birlikte en hijyenik biçimde yıkanmak da , daha sonra yıkanan halı veya halılarınızın suyunu almak amacı ile sıkma makinelerinde halınızın dokusu ve yapısı bozulmadan yüzde 95 (%95) oranında suyundan arındırılıp son olarak özel olarak hazırlanmış olan kurutma odalarımızda muntazam şekilde dikkat ve özen ile kurutulup siz değerli müşterilerimize en iyi ve hijyenik şekilde teslim edilmektedir.

Halı yıkama firması olarak İstanbul ‘da  Halı Yıkama hizmetlerimizi ;

Kağıthane Halı Yıkama

Beyoğlu Halı Yıkama

Sanayi Mahallesi Halı Yıkama

Çeliktepe Halı Yıkama

Okmeydanı Halı Yıkama

Haliç Halı Yıkama

Etiler Halı Yıkama

Beşiktaş Halı Yıkama

Mecidiyeköy Halı Yıkama

Zincirlikuyu Halı Yıkama

başta olmak üzere tüm İstanbul ili ve ilçelerinde Halı yıkama , halı koltuk yıkama , yorgan yıkama , battaniye yıkama , koltuk yıkama , halı döşeme , halıflex döşeme , halı overlok  gibi hijyenik ve temizlik konularında yerinde yıkama  veya fabrikada yıkama hizmetlerini sunmaktayız.

İstanbul Halı yıkama firmaları arasında en güvenilir firmalarında başında gelen firmamız siz değerli müşterilerimizin bir telefon uzağında bizi arayın halınızı pırıl pırıl kullanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.